אני מאמין

רפואת נשים תמיד היה עבורי תחום, עם הרבה תקווה ואופטימיות. הטיפול במטופלות, מאפשר שיפור של אורחות ואיכות חייהן בכל שלבי החיים, מגיל צעיר ועד גיל מבוגר.

בחרתי להעמיק את התמקצעותי ואת המומחיות שלי, בתחומים הכירורגיים המתקדמים ביותר ברפואת הנשים, מתוך ראייה כי ניתן לשפר באופן אמיתי ומהיר, את איכות החיים של המטופלת בכל אספקט של חייה.

במהלך השנים תחום הכירורגיה הגניקולוגית התפתח מאד טכנולוגית ורפואית. כל תקופת היותי רופא, הקפדתי ואני ממשיך להקפיד להתעדכן, בכל ההתפתחויות הקיימות בנושא הכירורגיה הגניקולוגית. אני מאמין, שכל מטופלת זכאית לקבל את הטיפול המתקדם והטוב ביותר עבורה. זאת שאיפתי.

מטרתי היא להעניק לכל מטופלת את הטיפול הנכון ביותר בהתאם למצבה, מתוך תחושת רגישות מקסימאלית אליה, ומתן טיפול המותאם אישית לצרכיה, לבעיה עמה היא מתמודדת בהווה ולאלו שעלולות להופיע בעתיד. הצורך בהקשבה, הבנה והכלה של המצב הרפואי והרגשי, הינו הבסיס לכל מפגש שלי עם המטופלות במרפאה. חשוב לי לעשות, כל שניתן, על מנת לאבחן את הבעיה הבריאותית עצמה, ולא לפטור את התחושות והכאבים במצבים רגשיים, דמיוניים או ברי חלוף.

אני מאמין שהחוויה במרפאה חייבת להיות נעימה, נינוחה, סבלנית ומקצועית ככל האפשר. במרפאתי, כל הטיפולים הניתוחים מבוצעים אך ורק על ידי, עם זמינות מלאה לכל בעיה ומעקב צמוד לאורך כל הטיפול, החל מהבירור לפני הניתוח, ועד לחזרה הביתה.

בריאות לכולן,
ד"ר רון שינמן